~Mar

Spójrz na Datawalk i powiec że wyniki nie mają znaczenia, tutaj na szczęście spółka rozwija się bardzo dobrze wchodzą na nowe rynki więc wystarczy poczekać aż do wszystkich dotrze co chce zrobić PE, posłuchajcie sobie wystąpienie Patryk Jaki jak znajdę link to wstawię. Na JSW też słyszałem że spekulacja i co odbiło już 50%, wczoraj obrót 7500 akcji to chcecie żeby rosło, kółkowicze wpadli nakupili to kurs urósł moment nie podłączyliście się więc sprzedali widać że można wybić kurs ale trzeba kupować odebrać akcje sypaczowi.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.