Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Sabotaż na simfabric, dokonany na steam przez “piotra” miał takie same mechanizmy działania jak zaśmiecanie forum tu i zgłaszanie do kasowania postów, które obnażają jego działania. Ten koleś 24 na dobę w każdy dzień, nęka firmę i jej zarząd i działa na szkodę firmy i akcjonariuszy! A propos steam- steam działa jak fb - wielokrotne zgłoszenie profilu skutkuje jego zawieszeniem, odwołanie w zasadzie nie jest możliwe. A jeśli było tam wiele „podejrzanych” operacji jakie dokonywał piotr z różnych kont - tzn. dodawania postów nad wyraz pochwalnych, wręcz zalanie steama pozytywami - nie dziwne, że podejrzenia padły na sim, że sami je wyprodukowali. Nie dziwie się też, że kasowali kłamstwa ze swojego profilu w stylu „przestępcy” takie jak tu od lat zamieszcza piotr. Takie posty szkalujące - zwykłe kłamstwa opisał niedawno mareem (wielokrotnie usunięty post) o tym jak piotr przytacza przykłady afer i przestępstw, nie związanych z simfabric, ale przypisuje je z nazwiska ludziom z zarządu, każdy widzi te działania tu. Tak jak tu zgłasza odpowiedzi moderatorom do usuwania, tak samo zgłaszał steamowu konto do zawieszenia, a nawet inne konta, które próbowali założyć na steam pokrzywdzeni. Najwyższa pora go zdemaskować!