Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Oczywiście trochę na przekór napisałem. Obu premierom kibicowałem. Ale patrząc na staty steam to Road na prawdę ma potencjał. Szkoda, że chęć wydania na siłę w celu odhaczania kamieni z programu motywacyjnego przyćmiła długoterminowe dobro spółki i tytułu.
Wydali to bez porządnych testów za co żółta kartka oczywiście. Ale nadzieja się tli bo energia w zespole jest. Czy są kompetencje, zapewne przyjdą z czasem.