~Luk

Po co ta firma zmieniła nazwę skoro do końca układu bez problemu mogła realizować odzyski i poprostu zakończyć działalność. I skoro ta spółka ma takie rzekomo śmieciowe portfele do windykacji a i tak daje radę zarobić na koszty działalności i jeszcze na raty układowe to dlaczego niby miałaby kończyć działalność po spłacie układu ? Przecież wystarczy zdjąć taka spółkę z giełdy biorąc pod uwagę aktualny kurs to jakby ogłosili wezwanie po złotówce to wszyscy drobni by to oddali. Jakby nie patrzeć to jest jedna z nielicznych tak dobrze oddłużonych spółek. Jest tu ktos z kim merytorycznie można pogadać czy same boty się tutaj rozgościły ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.