~Moimzdaniem

Przyjmuje Twoja ocenę z pokorą. Nie wiem jak się ma twoja wypowiedz do mojej bo celsa to mo poważne problemy- upadłość grupy. Niemiaszki deutsche bank przejmują jako wierzyciel. Potrzeby są ogromne i1 mln ton z Ostrowca nie zmienia perspektyw cog. Miejsca jest dla wielu a wyprodukowane w pl nowocześnie i na miejscu będzie taniej niż import. To czego nam brakuje to wyrobów PLASKICH a tego na razie nie robi ani cog ani celsa pl. Cog by chciał i ma ambicje i moimzdaniem to osiągnie a celsa i rodzina gibraltich jest juzzbyt utuczona i bez ambicji

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.