steve2

Słuchaj Ta... ja sobie zdaję sprawę że na tym etapie trudno napisać coś twórczego, odkrywczego czy wznoszącego i że jest to jakiś sposób na zaznaczenie swojej obecności żeby zachęcić do włożenia ubranek, ale w takim razie pozwól że spytam : czy ktoś jakiekolwiek krany w środku widział? nie mówiąc już o złotych... Fasadę-atrapę a i owszem, wielu tu jest takich którzy z upodobaniem zamieszczają fotki i nikt się nawet nie ośmieli pomyśleć ,widząc budynek, że może to być robione żeby uwiarygodnić kupno tych akcji. A więc nikt nie widział wnętrza ja natomiast na tej spółce widzę, gdzie bym się nie obejrzał (zwłaszcza wysoko u góry) wisielców, tych którzy wiszą długo, latami i tych którzy zawisną za niedługo jak podłoga się obniży na 10 gr. Ci ostatni na razie sobie jeszcze nie zdają sprawy z tego w co się wpakowali. Powiem do każdego z nich : wycofajcie się póki jeszcze nie jest najgorzej a mówi do was ktoś kto na giełdzie jest 22 lata i widział podobnych akcji co najmniej trzy (od dawna nie ma po krzakach śladu) . Wiadomo że tych chwytów jest multum, ale w końcu i one się powtarzają, trzeba tylko odpowiednio długo mieć do czynienia z tymi sprawami. Wszystko byłoby ok gdybyście się nie nałykali tego za wcześnie. Śmiecie kupuje się po prostu bardzo nisko a każdy śmieć ma swoje podbitki i na tym się zarabia. Oczywiście trzeba zdążyć zanim zrobią to ludzie którzy tę całą hucpę organizują pod siebie. Nazwisko tego który robi to tutaj ze swoją ferajną każdy zna. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.