Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wydawało mi się że taki wynik wyborów to już będzie częściowo w cenach i mogą się ucieszyć ale nie aż tak. Już reakcja na PLN po 24 aż tak mocna mnie zaskoczyła.
Może kierownik wykorzystał tylko sytuację i moment do zagrania na emocjach.
Bazowe raczej obrały kierunek na następne dni. Będziemy szli w przeciwny samodzielnie czy raczej była okazja z lepszego miejsca by potem iść za bazowymi ?
Liczę na drugie ale.