Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Drodzy Państwo!
W poniedziałek rozpocznie się nowy rozdział w historii spółki Drago Entertainment oraz karierze zawodowej założycieli i członków zespołu.
Dotychczasowy etap przyniósł wiele dobrego i pozwolił zbudować solidne fundamenty pod dalszy rozwój. Spółka uniezależniła się, zbudowała zaplecze oraz rozpoczęła prace, których owoce przyjdzie zebrać już w przyszłym roku. Zespół tworzy projekty, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i zgromadzone zasoby finansowe, bez finansowania zewnętrznego lub kredytów.
Kamieniem milowym dla rozwoju jest przeniesienie notowań i pierwsza sesja handlu na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Co przyniesie nam nowy etap? W mojej ocenie satysfakcję płynącą ze wspierania projektów, które mają szansę stać się globalnymi przebojami oraz szanse na spore wzrosty kursu akcji.
Apeluję do użytkowników o merytoryczne dyskusje i zaangażowanie w wymianę zdań, opinii.
Wszystkiego dobrego!