~KA

Widzę, że kolega poluje na dobrą cenę, no i słusznie bo spółka z ogromnym potencjałem. A dlaczego spadły przychody, zyski itp. To nawet nowicjusze wiedzą, bo są w fazie, obecnie końcowej, jak na swe możliwości, ogromnych inwestycji a to, jak nie wiesz, wiąże się z wydatkami, które w większości pokrywają z zysków. Widziałeś zwiększenie zadłużenia, ja nie, a co to znaczy. Słuchaj nie ośmieszaj się i nie strasz innych bo po obrotach widać, że ciężko kupić po tych cenach. Nie licząc kilku przerzutów z wora do wora. I wiedz jedno, tu koszyków jest sporo, ale jest ryzyko jest zabawa. Niektórzy wsiądą, inni wysiądą, a większość nie zdąży i będzie ubierana, ale wysoko. Pozdrawiam i rozwagi życzę oraz Tobie argumentów w oparciu o całokształt, a nie o mikro wycinki.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.