~Rysiek

Olimanek , Gościu Remedis , Gościu Szyld i Chciwy , to co rozwiązujemy zagadkę ? A więc co takiego napisał Oliman dnia 2 .02 . 2023 r ...( Te wpisy na dole )..a Wy wszystko dalej żeście powielali czyli pisali to samo . Podaliście wszystko jak na tacy . Wszyscy razem wzięci zaznaczam . Wiecie na czym to polega ? Należy tylko tę tacę odwrócić do góry nogami . No fachowcy z INC i Wielcy Akcjonariusze dacie radę to rozwiązać gdzie Ci wymienieni w Swoich wpisach popełnili błąd ? Nadmieniam ,że Oliman to zaczął . A jak chcecie to mogę Wam to wszystko wytłumaczyć prosto i krótko .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.