~JanKes

Po raz kolejny potwierdzasz, że tylko bredzić potrafisz. Gdybyś miał IQ > 0 to byś wiedział trollu golasie, że nikt nie traci (ani nie zyskuje) ani grosza, tak długo dopóki nie sprzeda tego co kupił ale ta wiedza przekracza twoje możliwości intelektualne. ty troll golas takich rzeczy nie kumasz. O moją kieszeń się nie martw. Martw się lepiej o swoją pustą. Jak pusto w kieszeni golasie, tak pusto pomiędzy uszami. Wprawdzie na to nie zasługujesz ale zdradzę ci moją tajemnicę: Moja średnia to dwadzieścia kilka. Teraz policz sobie golasie "ile ponoć jestem w plecy".

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.