steve2

Ja takowych nie zamieszczałem. Zamieszczali ci co chcieli kupić.Owszem, skorzystałem na tym strachu, ale już wszystko poładowane i powrót na 80 czas zacząć. Musi być jakaś baza dla stówki nie sądzisz? I zrób coś z tym światopoglądem bo lojalka Ci nie będzie potrzebna. Krótkonogi był ostatnio zrelaksowany, ale to tylko taki teatr. Ma kłopoty, bo źródło finansowania zdycha na drugim końcu tych rurociągów. Za rupie dużo nie porajcuje.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.