~bekon

...pojawiły się już ponad tydzień temu, ale nikt nie pokwapił się o komentarz.

Co uważacie na temat sytuacji w spółce? Moim zdaniem jest kiepsko. Podatek cukrowy, ceny opakowań i transportu, ogólnie wzrost kosztów źle podziałał. A na horyzoncie nowe rozporządzenia odnośnie recyklingu i rozszerzona odpowiedzialność producentów za wprowadzone na rynek opakowania.

Widziałem gdzieś w sklepie napoje pod szyldem Ekipy a produkowane przez KRV. Najwidoczniej kokosów nie przyniosły.

Już zeszłoroczna zaliczka na poczet dywidendy przerosła faktyczny zysk na akcję. Czego spodziewacie się za 2023 rok?

A, no i jeszcze ciągle niewyjaśniona kwestia sporu z kontrahentem...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.