Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Buziaki:)
Sam jestem ciekaw wyniku wyborów - jeśli nie sfałszujcie i nie zmanipulujecie ( jak to bardzo lubicie robić ) - to może być... powiedzmy... rozluźnienie
Ja bym dostał bardzo dobre odszkodowanie ( wraz dziesiątkami tysięcy innych Polaków ) za bezprawne przejęcie w małej części też mojej własności, czyli IDEA BANK.
BUZIAKI MOI UKOCHANI PISOWCY:):):):):)
Tą piosenkę też lubię MOI UKOCHANI PISOWCY ( wybrałem wersję z Waszym Prezydentem, jego twarz się nawet pojawia tam - nie jest to mój prezydent niestety ):
„Pałacyk Michla” – Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki 2015
www.youtube.com/watch?v=G1WfJVrjXLo&list=RDV4eZ8bN5jxo&index=8