Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-10-02 o godz. 18:29 ~ArTi napisał(a):
> Po co siejesz takie informacje, cena maks jest chyba 6.9 a my ledwo z 4 zł sie odbijamy, wiec o czym tu mowa, wzrost o 50% nie dobije do tej ceny.
> > Nie mowie ze nie chciałbym, ale twoje info jest wyssane z palca
Nie sądze żeby ktoś tu wiedział jak będzie dlatego ja np. zauważam słowa takie, jak "czuję" w pierwszym wpisie czy "mogą" czy też "będzie zapewne mieć" i dlatego nie ma stresa, że potem czuję się oszukany.
Jak nie zobacze linka do ESPI, to resztę traktuję jako szum, choć nie ukrywam, że utożsamiam swoją przyszłość z akcjami Ekipa Holding z rozwojem i wzrostem jej akcji.
Na giełdzie nie ma pewników i tego się trzymajmy, a skoro tu jesteśmy, to kazdy ma jakiś pomysł na to dlaczego tu się znalazł i po co zakupił akcje spółki.