Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny w związku z emisją akcji serii D i E notowanej na giełdzie spółki Stormm - poinformował KNF w komunikacie.
Oferta publiczna Stormm obejmuje 8.329.030 akcji serii D i tyle samo akcji serii E. Oferującym akcje jest DM Amerbrokers. (PAP)
"P.B"