portalanalizpl

Atende to doświadczona, innowacyjna spółka, działająca w obszarze IT w ramach kilku istotnych megatrendów. Grupa rozwija wiele produktów własnych. Po zmianie prezesa w 2021 roku, rok później Atende ogłosiło strategię, w której jasno stawia na wzrost: produktowy, geograficzny, a także przez akwizycje.
W 2021 i 2022 roku grupa przeżywała trudności związane z utratą certyfikatów bezpieczeństwa oraz z niedostępnością sprzętu IT. Obydwa problemy zostały zażegnane i wyniki I półrocza 2023 roku mocno poprawiły się, a spółka oczekuje również dobrej drugiej części roku. Grupa realizuje również „megakontrakt” dla PGE, który może okazać się szansą na skokową poprawę wyników, ale jednocześnie zagrożeniem, ze względu na jego skalę i potencjalne zapisy umowne.

https://portalanaliz.pl/analizy/analiza-atende/ 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.