Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
rachunek marż i umiesz zrobić krąg by się zgadzał z ksiegowością?
Obstawiam, że nie wiesz o czym piszę, i nie wiesz ile jest tych marż ;-) i po której krąg się ma zgadzać
Wiesz
miałem/ mam kolegę co to robił pierwsze osieciowania w Polsce.
Zawsze jak mówiliśmy o poziomie forum internetowego, to opowiadał, że on czasem też lubi, popisać.
kiedyś się dowiedział, że wszystko żle robi, i nic nie potrafi, a na pewno się nie zna.
Był wtedy zaangażowany w osieciowanie największej fabryki w Polsce .....
Ja tu czasami sie czuję równie komicznie
Tzn wiem, że biznesy zastalu są bardziej skomplikowane niż wyprawa nocą na Słońce - więc wielki szacunek, że im się po 100 dniach udało.
Fakt obecne terminy są mało logiczne, ale nikt spółkom córkom nie zabrania składać raportu w styczniu. Zakazu nie ma. Choć przed końcem marca bywa trudne.
Ale na koniec anegdota - mam kumpla,l który robił wielkie markety w Polsce. kiedyś zmieli wymogi architektoniczne /projekt byl oczywiście polski, tzn architekt z Polski podbijał za powiedzmy 40.000 franków/. Było wiele zmian, chłopak przyniósł robotę,
po kontroli szef go wezwał, i powiedział ; z jakiego słownika zrobiłeś tłumaczenie na polski, bo nie ma żadnego błędu. Chłopak odpowiedział: słownika nie można kupić, ani wypożyczać nie będzie, bo ma go w łóżku.
Tak by ci smutno nie było.......
Obroty dziś wielkie - prawie milion bez 960 tysięcy