Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Akcje LUG posiada jednak całkiem spora grupa akcjonariuszy mających dość długich lat kiszenia i tylko czekają na oferty kupna by pozbyć się "gniota"
Nie jestem w tej grupie :).
Obróciłem akcjami kilka razy, za każdym razem inwestując zysk w kolejne akcje LUG, stąd też jak na "leszcza" zrobił mi się całkiem pokaźny pakiecik, który mogę sprzedać, ale nie muszę. I nie będę blokował wzrostów, bo to nie są poziomy które mnie interesują.
Z kolei, żeby kupić 80K też nie jest tak prosto. Dlatego, mogę sprzedać po godziwej cenie, ale nie muszę.
Na emeryturę przechodzę za 8 lat i do tego czasu mogę spokojne czekać.
Pozdrawiam