~otco

Zysk Netto skumulowany ok 900 MLN PLN ----P/E 1.1 w 2025 cena w reko 225 PLN --kapitalizacja ok 615 PLN ---

https://zapodaj.net/plik-MVKk0jRNjh

IPOPENA wali podobne reko z podobnymi wskaznikami ---p/e 1 w 2025 dla SCP w tym czasie daje Reko dla MDG z P/E 250 I jest GIT

https://zapodaj.net/plik-yQJTxhABB3

Przecież TU jawna KPINA --jest GRANA ---żeby nie powiedzieć dosadnie WAŁ ----

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.