~OBSER

Gdzie jest popyt pisałem w poście: BOWIM - prawdopodobne odbicie - Forum - Bankier.pl  
Zobacz wolumeny i zabawy na dogrywce.
Jak popytu nie ma to spychany jest kurs w dół. Jak pokazują dogrywki, niewiele potrzeba by zbić kurs. Na razie chętnych do zakupów akcji brak i nie ma się co dziwić. Zniechęcili maksymalnie do zakupów.

Myślę, że w poniedziałek poziom 7 zł się obroni, Czy zrobią jakiś ruch w kierunku 6,8 - 6,85 zł?? Pewnie wszystko zależ od tego czy pojawi się popyt w pierwszej godzinie sesji.

Stawiam, że wzrosty na Bowim, Stalprofil i Izostal będą w październiku przed wyborami. Jeżeli opozycja będzie miała większość to mamy pewne środki z KPO oraz o tym co pisałem nowa pula środków z UE w 2024 r. w rapach perspektywy na lata 2021 - 2027 - 75 mld euro!

Wygra obecna władza to może być tak, że Polska żadnych środków nie zobaczy, a wtedy czeka nas referendum odnośnie wyjścia z UE (liczę, że przyjdzie jakieś opamiętanie i bez względu kto by nie wygrał wyborów to jednak środki z UE będą).

Na spokojnie czekam do października. Na razie znikam z forum. Nie ma sensu czegokolwiek komentować. Trafnych decyzji inwestycyjnych wszystkim życzę i nie dajcie się manipulować. Najgorsze co można zrobić to podejmować decyzję inwestycyjne pod wpływem emocji.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.