Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-09-07 o godz. 14:54 ~Duzyłeb napisał(a):
> Jak nazwać drugą stronę która wskrzesiła nazizm banderyzm, który sponsoruje cała Europa bo przecież walczą z gangsterem którego sami wywołali do tablicy atakami na republiki Doniecka i Ługańska które próbowali siła przerobić na tenże upadły banderowski region ? Demokracja?
> > Demonkracja? Proponuję włączyć myślenie wyłączyć telewizor. Bo po wyborach może być krucho w ogarnianiu rzeczywistości jaka nam chcą tu stworzyć.
Karta ONZ o samostanowieniu narodów i przynależności narodowej. Puten wyzwolił z pod okupacji Ukr okręg Doniecki i Ługański. Usa i Eu zapomniała o demokracji i samostanowieniu i telewizorownia wmówiła o napaści gdzie nie ma ani jednego pojazdu z oznaczeniami narodowymi, sami najemnicy wzorem państwa islanskiego ,talibów, binlademów.