~pepe

odejmij od tego dywidendę to sie okaze ze kurs jest kilka pln niżej. po 54.25zł + dywidenda to się wysypał bodajże Allianz. dla mnie nie ma znaczenia czy kus pojdzie na 60zl czy na 40zł. jesli uwzglednic dywidendy to tak jakbym kupowal po ok 24zł. I wiem ze na zapasowym pod przyszle dywidendy jest okrągły 1 mld zł (ok 20zl na akcję). Dopóki NN jest na pokładzie jestem spokojny. Kurs nie ma znaczenia, liczą się przyszłe dywidendy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.