~Wilk

To info z piątku na fejsie spółki. Kontrakt o wartości 4,6 mln jest na finiszu. Dokumentacja przekazana została do zamawiającego $$$$$

Info ze strony ECO5TECH na fejsie.

Czas żniw dla spółki się zaczął.

Kontrakt na 20 000 000 do rozliczenia wkrótce. Koszty już poniesione został czysty zysk. A kapitalizacja niewiele powyżej 10 mln :)
Mała spółka z olbrzymim potencjałem do wzrostów.

Zysk w ostatnim kwartale już powyżej miliona zł. Kolejne kwartały z rozliczeniami dużych kontraktów będą jeszcze lepsze.

Na deser ramówka na kolejne 20 000 000 zł. z początku miesiąca

infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45981258,eco5tech-sa-4-2023-zawarcie-istotnej-umowy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.