Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
to pokazuje jaki potecjał ma Tools Up. Gra jest porównywalna do Overcooked. Nikomu nie trzeba mówić czym sjest Overcooked na Switchu. No zobaczymy. Dobrze że przejęli prawa wydawnicze:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUBICGAMES-S-A-Przejecie-praw-wydawniczych-do-serii-gier-Tools-Up-przez-spolke-zalezna-Untold-Tales-S-A-8587924.html
Czekamy na IV kw i wersję Tools Up! Ultimate Edition
Tools Up - to ekscytująca lokalna kooperacja, która sprawdza umiejętności graczy w zakresie renowacji i pracy zespołowej. Gracze malują ściany, zrywają tapety i przesuwają kanapy ścigając się z czasem! W związku z nabyciem praw wydawniczych do gry Tools Up! Untold Tales podjął się także współpracy z deweloperem tejże gry, spółką „The Knights Of Unity”, w zakresie stworzenia nowej wersji gry - Tools Up! Ultimate Edition.