Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-08-20 o godz. 20:03 ~Realista napisał(a):
> Ale o co ta kłótnia? Czy ktoś kto wyłożyłby pieniądze za akcje Petrola kupowałby je po najwyższej czy najniższej możliwie cenie?
> > Na 100% to drugie!!!. A zatem nie kupowałby ich od PAM, bo jest wielu innych, którzy mogą sprzedać taniej niż PAM i mają nie 20 % akcji jak PAM, ale 80%. To jest oczywiste i proste jak budowa cepa nawet dla małpy o średniej inteligencji.
co za bzdura! - a po co temu nabywcy (inwestorowi) nawet darmowe akcje czyli za 0 złotych - po co ?- może ustalmy najpierw to - pisać i nie rozśmieszać mnie i innych