~dragonball

No przecież wiadomo, że studio, które dopiero zaczyna pisać gry powinno mieć Stevena Spilberga jako rezysera dialogów. A jakich wielkich pisarzy mieli kolesie od Disco Elysium czy The Banner Saga, że te gry chwalone są za fabułę? Żadnych. Ale tak to jest jak się o game devie nie ma pojęcia. To myśli, że "byli pracownicy Blizzarda" by zapewnili spółce sukces. A potem wychodzi takie Hellgate London, czy "byli pracownicy Westwood" którzy jako Petroglyph ledwo koniec z końcem wiążą.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.