~rony90

a) na temat Sharp X Mind prawie zupełna cisza (strona na Steam miała pojawić się już na początku roku). Skoro jednak deweloper pracuje nad poprawkami dotyczącymi cenzury, to gra może być bliska wydania.
b) co do marketingu Paranoida, to pełną parą ruszy on w przyszłą środę wraz z rozpoczęciem Gamescom (na kanale Madmind pojawił się nowy cinematic ; IMO pod kątem technicznym wygląda on półkę wyżej niż podobne materiały z Succubusa)
c) trochę off topic - dziś zadebiutowała "Teksańska masakra piłą mechaniczną". Aktualna liczba graczy: ponad 14 tys. Według mnie to dobry prognostyk dla Tormentora.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.