~Miś

To może być element negocjacji. W komunikacie widać, że zostawiają sobie furtkę gdyby bank jednak zmienił zdanie. Myślę, że negocjacyjne rozegrali sprawę po mistrzowsku. Długie negocjacje, przedstawili stan faktyczny propozycje rozwiązania. Bank się nie zgodził. Rozwiązali umowę. Myślę, że bank jest zadowolony bo ma wykonana większość prac za z niskie wynagrodzenie. Pewno będzie sprawa w sądzie ale raczej nie na noże. Bank jest na plusie i w większości ma to co chciał.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.