Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-08-02 o godz. 00:41 ~Eyelet napisał(a):
> Bzdury piszesz, polityka musi się odpowiednio ustawić pod inwestycje, czekają i biorą na przetrzymanie. Przyjdzie odpowiedni moment i sprawy nabiorą obrotu a twoje myślenie to jak dziecka z przedszkola.
Każdy z nas ma własne przemyślenia i nimi kieruje się podczas podejmowania decyzji inwestorskich. Forum jest od tego aby można było wymieniać się swoimi wiadomościami - dyskutować merytorycznie.
Ja wcale nie twierdzę, że polityka nie ma wpływu na inwestycje. Wielokrotnie wypowiedzi polityków na dodatek poparte odpowiednim dofinansowaniem wpływały na rozwój i zwiększanie zysków poszczególnych zakładów np. fotowoltaika, ........itd.
W przypadku Polimera obecnie mamy problem z brakiem popytu na oferowane produkty, co nie zmienia faktu, że zainteresowanie granulatem i filamentem może się zmienić w przyszłości. Nie wiem na ile te bakteriostatyczne polimery są innowacyjne na obecnym rynku polimerów, bo to nie jest moja branża zainteresowań, ale chętnie przeczytam wypowiedzi osób posiadających wiedzę w tym temacie.