Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-08-01 o godz. 18:52 ~Rozmus napisał(a):
> A do czego tu skomleć, Przecież Ciszewski ma sprawę w toku w sądzie założoną przez KNF. Poza tym sondaże pokazują, że wygra PiS i na pewno nie pozwolą kolejny raz na legalizację. Także fakty wygrywają, a ściemy jak na Hemp. Cosma, Cannabis, Labocanna przegrywają. Simple Baby.
Poza tym jak takie grube ryby przegrywają w biznesie konopnym to żądnej spółce z tej branży nie można wróżyć jakiejkolwiek przyszłości za rządów PiS:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/janusz-palikot-pozyczki-zalegle-odsetki-splaca-dlugi-manufaktura-piwa-wodki-i-wina-kuba-wojewodzki
Kredyty brane tak naprawdę na przejadanie, tak jak to robi kilka spółka obecnie na GPW, aby się utrzymać na powierzchni.