~Arc

Dnia 2023-07-26 o godz. 22:36 ~gospodarz_szamba napisał(a):
> Pamiętajcie, na szambie nie może być żadnych wzrostów, nawet przy bardzo dobrych wynikach netto, bo gruby sobie tego nie życzy i każe wam rozchylać poślady i ostro walić.

Bez znaczenia jest, to co napisałeś. Nie masz akcji, nie masz wpływu na to co się dzieje, ale jak widać i tak jest to na tyle interesujące, że przeżywasz i komentujesz. Włącz sobie film, może być dla dorosłych i będziesz miał więcej walenia do podziwiania.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.