~s1tock88

Zarząd Spółki w nawiązaniu do Raportu nr 1/2023 z dn. 11 stycznia 2023 roku w sprawie podpisania strategicznego kontraktu na sprzedaż węgla kamiennego (w połączeniu z kolejnymi raportami dotyczącymi tej sprawy) zawiadamia, że kontrahent wystąpił z propozycją renegocjacji cen zawartych w kontrakcie
Gdzie sa relanie inne kolny które obrazały Kube I Giero ?
Co wyszło ? widac , co wyjdzie ? chłopaki dostali troche po "pazurkach".Pani Audytor była pierwsza , w sensie kontrolnym , piszący na forum mieli racje .Czyzby teraz Trzyliterowe instytucje o cos zapytały ?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.