Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
P.S. Jest jednak jest osoba, która ‘’aż żałuję że nie mam tam akcji’’.
Re: Podpisanie listu intencyjnego dot. importu marihuany medycznej z Nie Autor: ~Wieskompromitacja [31.61.248.*] 2023-07-24 18:17
Kiepskie wyczucie czasu z tą informacją... Labocanna podpisała umowę z Państwowym Instytutem Badawczym, piękny komunikat ESPI, aż żałuję że nie mam tam akcji. Wiesiu, znasz doskonale regulamin giełdy i wiesz doskonale co o wartości tego listu intencyjnego tutaj świadczy brak oficjalnego komunikatu ESPI w tej sprawie???