Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jednym z największych klientów Polmana jest PKN ORLEN, z którym Polman współpracuje od wielu wielu lat. Ostatnio imperium Orlenowskie idzie w kierunku dużego holdingu.
Może ten wzrost i zbieranie papiera nie jest jednak przypadkowy? Szczególnie w świetle tej ostatniej umowy ramowej na 15 baniek?