~zły_były_pracownik

Z GoWork
"dzwonił do mnie gość jakiś (usunięte przez administratora)niby nowy opiekun i chce żeby im odpuścić do maja 2024, albo zamienić na ich akcje, śmieszne po prostu, mówił ,ze jak się zmówimy to padną, i proszą o cierpliwość prowadzą rozmowy z funduszami inwestycyjnymi, ale odniosłem wrażenie ze jak szczury z tonącego okrętu sie szykują do ucieczki, i jak zwykle jedno kłamstwo po drugim"


Ciekawe. Wygląda na to, że naprawdę nie maja kasy, o ile to prawda. Wstrzymam się jeszcze ze sprawą, wygląda na to, że nie będzie z czego odzyskać kasy.


Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.