~kiri

Kochani,jak czytam wasze wypowiedzi na temat tego Banku to zgadzam sie w 100% ,jestem bylym pracownikiem juz naszczescie,zmadrzałam w pore! marne grosze, od rana do wieczora,czesto bez jedzenia,i raz w toalecie ,aby zarobic 2000zl brutto!!! znam osoby ktore pracuja tam juz 7 lat i dopiero po tym czasie zarabiaja 1600-1700zl netto realizujac plany ze sie w pale nie miesci i dzieki im istnieje jeszcze ta placowka,,,dziwie sie im ,ale to juz chyba tzw.zasiedzenie za tym samym biurkiem.polecam kazdy bank ,kazdy inny!invest bank to porazka

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.