zeberka69

Witam ponownie i bardzo dziękuję za odpowiedź; firma jest właścicielem od 2006r, pytałam na jakiej zasadzie, odpowiedzieli, że bank wypowiedział umowę na miesiąc po terminie ostatniej raty, tj w grudniu 2001roku, natomiast ja takiego wypowiedzenia nie dostałam. Pytałam się również, czy bank wystawił bankowy tytuł egzekucyjny w pzreciagu roku od daty ostatniej raty, ale oni nic takiego w papierach swoich nie mają, i pani odpowiedziała, że nie wie, czy coś takiego jest, ale myślę, że gdyby był wyrok, to z pewnoącią wiedziałaby; natomiast nie wiem, czy zrobiłam dobrze wpłacając im 200 zł teraz w sierpniu, ( chyba ze strachu), ale teraz, gdy dostałam umowę z nimi do podpisania z harmonogramem spłat, zadzwoniłam do nich, pytając się o stan, jak napisałeś; pani bardzo nalegała, by podpisać, ale jeszcze tego nie zrobiłam...czy podpisać w takiej sytuacji? czy przez moję wpłatę tych 200 zł przedawnienie się nie przerwało, bo rzeczywiście przyznałam się do długu?
bardzo dziękuję za pomoc:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.