~Leszek

Nikt nie mówi, że to jest logiczne. Na kalkulatorze licząc spółka powinna chodzić pomiędzy 10 a 11zł. Ale giełda to nie tylko kalkulator ale również perspektywy na przyszłość, zaufanie, strach, emocje i (co na Madzi było najbardziej widoczne) bodźce. Tych ostatnich na pewno brak. wolumen 17k po 3 godzinach giełdy to śmiech na sali w porównaniu z tym co było tu wcześniej. Obroty tu umarły. Zobaczymy co się będzie działo jak pojawi się kolejny bodziec - ale obstawiam, że nie pojawi się on szybko.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.