Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Każdy głupek jest mądry post factum. Szkoda, że nie pisałeś o tym pół roku temu skoro byłeś taki pewny. Teraz pewnie będziesz ostrzegał innych przed kupnem akcji APIS. Samarytanin?
Szkoda tylko, że nie piszesz pod 1 NICK-iem, tylko wymyślasz coraz to nowe. Chociaż, ten ostatni pasuje do ciebie jak ulał.
I znowu kolejny NICK:
Złodziej, Tak, CBŚ, Zgon, belkot, Cadyk, Prawda, Haha, Oby, Cud, FikiMiki, Ładnie, Jola, Knf, Spisek, Fleja, Beka, Desperat, Trup, Rzyginatwarzyzulu, Tuman, Zulusrakawgaciach, Zulutrup, Zulusraka, Zulusciera, Hehe, Leszcz, Chory, Fuj, Stolec, Psychopaci, Bulwers, Hehehe, Zyluzul, Zulusynmenela, Andrzej, Ogien, Wyrocznia, Pięknie, Uwaga, Trend, 111, Szok