~hmmm

up, do poczytania, analiza sytuacji była słuszna. Kto posłuchał, skorzystał.
Silny trend spadkowy. Obecnie ponad -20% od szczytu.
Retest H&S od dołu, zakończony spadkami.
Obecnie poniżej wszystkich ważnych średnich, w tym poniżej 200DMA.
Dystrybucja w trakcie, opiera się na kupujących spadający nóż - brawo dla dających kapitał funduszom.
Większe odbicie ma szanse dopiero w okolicach 111 (zasięg H&S), może dopiero przy 100.
Długoterminowo, dopóki spółka wyraźnie nie pokaże, że ma pomysł na skorzystanie z AI i przeciwstawienie się zalewającej ją konkurencji oraz dopóki nie pokaże, że nie traci rynku i przychodów, to nie ma szans na odwrócenie trendu.
Część zakłada, że LVC skorzysta na AI, gdy tymczasem będzie zupełnie odwrotnie.
Warto zauważyć, że wszystko to dzieje się przy rosnącym na manii AI Nasdaqu. No ale pewnie tu rynek jak zwykle się myli.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.