~Asdf

Trudno powiedzieć czy sprzedaż 5000 akcji to opuszczanie pokładu, może się tylko przyszykowali żeby za jakiś czas ładowac w rynek bez espi, w najbliższym czasie może się pojawić infoxo dofinansowaniu, o sprzedaży cmsr na nintendo, cmsr na androida powinno niedługo przekroczyć 1 mln pobrań, dalsze pracę na bushido, poszukiwania wydawcy dla drugiej gry opartej o gearshift - nie pamiętam tytułu, overnight? Aaa i jeszcze ta gra na mobilki dla innej firmy, do tego sierpniowy raport w którym w końcu może być zysk, może się dziać w najbliższym czasie. Z Driftem niezle jajca, po którymś z ostatnich komunikatów odniosłem wrażenie że chcą się jak najszybciej odciąć i zabrać się za nowe gry na Gearshiftcie a tu nagle ludziskom się spodobał Drift, robi się interesująco i może byc sporo tematów "pod gre".

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.