~Stefan

Kuna po prostu nabawiłem się alergii od tych ciągłych obsuw. Już dawno nie pamiętam żeby coś tutaj zostało dowiezione w terminie. W związku z tym jak widzę tekst typu a bo forma PR nam powiedziała żeby nie publikować. Sorry ale ja tego nie kupuję. I tak grafika mi się nie podoba. Zdania nie zmienię. Po kilkudziesięciu godzinach w Diablo nie byłbym w stanie się na to coś przesiąść. A im większy monitor tym bardziej koszmarnie to wygląda. Pewnie na paru calach nintendo switch albo steam deck wygląda dużo lepiej. Dla mnie jeśli coś nie wypali przy tej premierze jeśli chodzi o liczbę sprzedanych kopii to właśnie grafika. Mam gdzieś że za dolara sprzedadzą milion bo to niczego w spółce nie zmieni.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.