Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Putin: kto wysadził zaporę, straty UKRy “katastrofalne", polscy najemnicy-"duże straty" Prawdziwa historia Jak i kiedy"odzyskała"/ "straciła" niepodległość
- Gen Anders i jego Ukra z hufca banderowców Płasta-Raport MaxTV
Podobno w USA i Kanadzie bardzo dużo sprzętu wojsk na ulicach. Ludzie w komentarzach sugerują, że szykują się niepokoje społeczne bo banki upadają masowo.