~benek

dziękuję za aktywność i dobre przygotowanie, ta walka jest warta coś więcej niż tylko pieniądze ale o godność akcjonariuszy mniejszościowych w Polsce. Zgłaszając ten projekt zmusiłeś by Skarb Państwa wyraźnie zagłosował przeciw nam, a nie tylko zasłaniał się pożyczką PFR. Chętnie dorzucę się do opłat bo walczysz dla nas wszystkich nie tylko akcjonariuszy JSW. Nie odpuść tego, zobaczymy co zrobi sąd, ale argumenty są po naszej stronie, oni nie przedstawili żadnych.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.