~sru

Dodam tez, bylo sporo momentow zwatpienia lub jak nie zgadzalem sie koniecznie z wybranym kierunkiem. Czas pokazal, ze racji nie mialem, takie procesy poprostu trwaja tyle i jak sam prezes przyznaje, za wczesnie weszla firma na gielde. Sumarycznie nie czulem sie nigdy oszukany w komunikacji, na dodatkowe pytania chetnie odpowiadaja w miare mozliwosci. Zamjast tu na forum, mozesz zadac im pytanie na maila lub tel. Jednak radze nie zaczynac od podwazania wiarygodnosci czlowieka

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.