~j23

A od czego jest sąd ? Od czego gpw ? Od czego mafia w postaci knf ?
Tylko od brania co miesiąc grubych pieniędzy ?
Na zbity pysk ich wszystkich !
Nowi byliby lepsi.

Gdyby Mirecki dostał chociaż raz trzy pisemka na sumę kilkuset tyś. zł to od razu I ZAWSZE chodziłby jak szajcarski zegarek.
Tak czy nie ?
A jak nie, to coroczna powtórka ...
Grube pieniądze leżą na ulicy a nierobom nie chce się nawet po nie schylić.

Czyja wina ?
Całej tej ww. bandy ! Tak samo jak mireckiego.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.