~Elwira

Walnęła atomówka! Elwirka zerka - jest jednocyfrówka! Niejeden motorniczy z przerażenia kwiczy, gdy kurs zerwany ze smyczy, w otchłań podaży pędzi i spada. A naganiacz tylko ujada! To koniec dwóch cyfr, ósemka się zbliża i oczko zalotne Elwirce posyła. Tanie walorki, Elwirko, ma miła Ósemka Tobie wysyła. Od Panów paru, co w popłochu wszystko wyrzucą. I piosnkę zanucą:"Elwirko bogata nam bądź!"

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.