Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
jak sie mowi ? Warany czy Waranty? Po co im tyle gadow ( plazow?)
te warany przyznali sobie za dobre wyniki z ...21 roku. hehe. tzn np. gdyby teoretycznie dzis mieli jakas kanal i trzesienie ziemi..tez by dostali motywacyjne...wg. tego schematu mozna by motywowac za wyniki z 1918 ?
Nikt za darmo nie chce pracowac. Motywacje sa wiec ok i konieczne. Zdrowy podzial Zarzad 50% i reszta 50%.Ilu siedzi w zarzadzie ilu jest reszta? Jak mawial poeta" cysorz to ma klawe zycie , oraz wyzywienie klawe. Przedewszystkim juz o swicie.Podaja mu do lozka kawe. A do kawy jajecznice, a jak juz podezre zdrowo , to przynosza mu w lektyce , bardzo fajna cysarzowa."
Tzn. beda jeszcze warany na cysarzowa?