~NieTedy

chlopaki maja ochote zebrac ( za frico) cos z rynku i jakby palnik pod tylkiem.
Czakali do przed chwila na jelenia , ktory odda za 630. Poniewaz zwierz sie nie pojawil wycofali z 630 na K 85 sztuk i podbili oferte o te 85 sztuk na K za 634.
Chlopaki moze nominalnie to wyglada lepiej ale to jest raptem 1.6 %. Tzn. to jest nic w porownaniu do tego jaki inne badziewia rosna. Za 1.6 % to mozecie sobie czekac na animatora , ktory wam niby sprzeda. Ogrodek Jordanowski

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.